PRIDRUŽI SE NAM

Če si pogumen in se želiš preizkusiti v vlogi gasilca, te zanima delo, ki ga opravljamo in si pripravljen pomagati pomoči potrebnim,ali pa samo ne veš kaj bi počel v svojem prostem času, te vabimo, da se nam pridružiš in preizkusiš. Vsakega novega člana bomo sprejeli odprtih rok. Naš letni plan dela je zelo zanimiv, razgiban, praktično usmerjen in se prilagaja tudi željam otrok.

Za dodatne informacije ali vprašanja nas lahko kontaktiraš vodjo gasilske mladine mojca.mlinar@kabelnet.net, lahko pa nas tudi obiščeš na naših rednih srečanjih:

Za otroke stare 6-11 let vodimo program vsak petek ob 17.00 uri pred gasilskim domom v Dolnjem Logatcu

Za otroke stare 12-15 in starejše pa prav tako na isti lokaciji vsak petek ob 18.00 uri.

TOPLO VABLJENI

Mladinska vaja 2023

Mladi gasilci so svoje pridobljeno znanje skozi leto uporabili za samostojno izvedbo vaje požara objekta in reševanje. V društvu veliko delamo na področju dela z mladino in radi vidimo ter smo ponosni na to, da se naš trud odraža v znanju naših mladih gasilcev. Na "intervenciji" je sodelovalo 14 mladincev, od katerih so se prav vsi izkazali in občutili, kako operativni gasilci delujejo in kaj vse je potrebno za dobro izpeljano intervencijo.

GALERIJA SLIK

PREDSTAVITVENI VIDEO

KONTAKTNI PODATKI

Email: pgd_dolnji_logatec@t-2.net